В Університеті працює «Ярмарок солодощів»

12 жовтня 2015 року з нагоди святкування Дня Університету у вестибюлі головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка розгорнуто масштабний «Ярмарок солодощів», у якому беруть участь студенти всіх факультетів і коледжів. Організатор заходу – Профспілковий комітет студентів.

«Благодійний ярмарок такого масштабу проводимо вперше, – зазначила під час відкриття заходу голова профбюро студентів філологічного факультету Юлія Василець. – Головною умовою участі є представлення солодощів, виготовлених власноруч у домашніх умовах. Діапазон цін на смаколики для всіх факультетів однаковий – від 3 до 20 гривень. Сподіваємося, що виручимо якомога більше коштів, адже мета заходу – зібрати й передати гроші на потреби воїнів, які захищають східний кордон нашої держави, перебуваючи в зоні проведення АТО».

Крім того, організатори планують проводити такий ярмарок щорічно.

Також, Профком студентів оголосив конкурс на краще представлення солодощів серед факультетів. Переможець, за словами Юлії Василець, отримає «цінний приз». Що саме – організатори поки що не розголошують.