Львівський університет – учасник Фестивалю освітніх послуг для дорослих і Ярмарку вакансій

10 жовтня 2015 року в рамках проведення Міжнародних днів освіти на Львівщині у львівському Палаці мистецтв відбулося відкриття 26 Фестивалю освітніх послуг для дорослих і Ярмарку вакансій, у якому взяв участь Львівський національний університет імені Івана Франка, представивши свої здобутки, освітні послуги й актуальні вакансії.

«Подивившись на перелік представлених освітніх установ і робочих вакансій, можна з упевненістю сказати: сьогодні на Львівщині немає жодних проблем знайти роботу, – зазначив у вітальному слові голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. – Ба більше, є багато нових компаній і підприємств, які відкриваються й надають робочі місця». «Єдина проблема, яка є сьогодні на Львівщині, – це низькі зарплати. Утім, ті, хто здобуде свою професію і зробить перший крок на шляху до особистісної реалізації, обов’язково стануть на шлях кар’єрного росту, а відтак матимуть більші шанси отримати вищу заробітну платню», – переконаний Олег Миколайович.

Привітав учасників і гостей Фестивалю заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак. Валерій Альбертович зазначив: «Для українців навчання своїх дітей – це традиційно найбільший пріоритет. Батьки вкладають у них найкраще, аби діти змогли зреалізувати себе у житті, знайти гідну роботу, створити бізнес, бути конкурентними. Важливо, щоб ця освіта була ефективною і формувала знання майбутнього».

До вітальних слів з нагоди відкриття Фестивалю долучився проректор із наукової роботи та соціальних питань і розвитку Львівського університету Мар’ян Лозинський. «Львівський національний університет імені Івана Франка є активним співучасником дійства – Фестивалю освітніх послуг. Отож, користуючись можливістю, хочу всіх охочих запросити вступати до нашого вишу! Адже наш Університет уже 354 роки виховує мудрих студентів, патріотів, героїв нашої української історії. Ще у ХХ столітті і Євген Коновалець, і Тарас Чупринка, і Роман Шухевич були студентами Львівського університету. Вихованці нашого вишу разом із студентами з інших університетів були першими, хто вийшов на Майдан, а згодом показали свій патріотизм і героїзм під час Революцію Гідності», – зазначив Мар’ян Володимирович.

Також проректор додав: «Сьогодні Університет – це 19 факультетів, це виш, який має чотирьохсотлітню унікальну Наукову бібліотеку, яка налічує у своїх фондах понад 3 мільйони книг. Львівський університет – це надзвичайно мудрі студенти й понад півтори тисячі учених і науковців, які представляють українську науку на міжнародному рівні».

Світлини: Ірини Кузьми Більше фото