В Університеті провели Erasmus Day

26 жовтня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся освітній захід Erasmus Day, який організував Профком студентів Університету. Зустріч провели з метою формування розуміння щодо функціонування та особливостей Програми Erasmus+ серед студентів.

Відкрив захід голова Профкому студентів Університету Микола Спересенко та голова Центру міжнародної та регіональної співпраці LNU Global Профкому студентів Університету Дмитро Гуцман.

Спікерами зустрічі були представниці відділу міжнародних зв’язків ЛНУ ім. Івана Франка. Працівниці відділу розповіли про особливості академічної мобільності та про роботу координаторів на кожному факультеті, які надають консультації та допомагають студентам у подачі документів на Програму Erasmus+.

У заході також взяла участь заступниця декана із міжнародної співпраці факультету іноземних мов, координаторка академічної мобільності факультету Юлія Наняк, яка окреслила важливі аспекти подання документів на Програму Erasmus+.

Опісля лекційної частини заходу учасники Erasmus Day взяли участь у панельній дискусії зі студентами, які вже мали досвід участі у Програмі Erasmus+. У межах заходу також відбувся розіграш призів, фірмової продукції університетів-членів Альянсу EC2U.

Світлини: Марії Тацинець та Назара Соляра Більше фото