В університеті пройшов триденний інтенсив із підприємництва та інновацій HIVE Startap School

Нещодавно, 26-28 вересня, понад 400 студентів з  п’яти ЗВО України: Львівського національного університету імені Івана Франка, Буковинського державного медичного університету,  Національного університету “Дніпровська політехніка”, IT Step University та Національного університету “Львівська політехніка” – стали учасниками дуже цікавого та насиченого інтенсиву HIVE Startap School. Це проєкт, який реалізували ЛНУ ім. І. Франка, Буковинський державний медичний університет, НУ “Дніпровська політехніка”, а також партнери: “Український фонд стартапів”, Sigma Software Group, UNICORN (Sigma Software Labs). Загалом ідею було впроваджено в рамках міжнародного проєкту “HEI Innovation for Knowledge Intensive Entrepreneurship”, до котрого Львівський університет долучився у березні 2023 року й метою якого є розвивати стартап-культуру серед студентства. 

Це була чудова можливість для нашої молоді закохатися у підприємництво та усвідомити, що створити щось унікальне й отримати на це фінансування – цілком реально. А допомагали розібратися у тематиці та особливостях роботи з бізнес-ідеями нашим студентам професіонали своєї справи, спікери:

  • Ольга Сич – доцентка кафедри фінансового менеджменту, координаторка проєкту Модуль Жана Моне “Ревіталізація міст – досвід ЄС для України”, лекторка EUStadyDays, викладачка дисциплін “Створення власного бізнесу ” та “Податкова система”.
  • Назар Демчишак – директор Ihub Science Park Lviv University, доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту ЛНУ ім. І.Франка.
  • Олексій Солнцев – СЕО та співзасновник industry-tech cтартапу SmartZavod, стипендіат DAAD та EXIST-Gründerstipendium, український волонтер у військовому напрямку.
  • Павло Герман – CEO та співзасновник WheelKeep.
  • Олена Мосєйчук – керівника R&D в Українському фонді стартапів.
  • Дарʼя Янієва – інвестиційна директорка Sigma Software Labs, організаторка найбільшого конкурсу стартапів України – UNICORN (IT_EUREKA).
  • Олександр Ремінний – IT-підприємець, співзасновник та СEO стартапу StepShot, побудував успішну кар’єру як IT-розробник та архітектор програмних продуктів, веде канал про ІТ-підприємництво.

В ході навчання учасники мали змогу почути про нові можливості у сфері інновацій та підприємництва, а також побачити наживо практичні кейси роботи бізнесів і побувати на цікавій екскурсії в офісі компанії Sigma Software. Важливо згадати й те, що формат школи був змішаний, тож поєднав у собі можливість долучитися наживо та онлайн з різних куточків, але також містив максимально багато практики для тих, які могли відвідати захід офлайн.

Одна із учасниць, студентка Львівського університету Валерія поділилася своїми вращеннями від бізнес-інтенсиву: “Дуже дякую за таку чудову можливість отримати щось нове для себе! Було дійсно дуже круто і атмосферно. Цей івент залишив мені теплі спогади і враження, та, напевно, допоміг прокласти перший крок до Sigma Software. Дякую, організаторам та лекторам за мотивацію, яку я змогла отримати за цих 3 дні”.

Насамкінець варто зазначити, що HIVE Startap School – це лише початок, адже надалі в рамках проєкту “HEI Innovation for Knowledge Intensive Entrepreneurship” на наших студентів та викладачів чекає ще одна новинка – платформа дистанційного навчання, на якій кожен зможе у довільному темпі опанувати максимум бізнес-навичок у зручній формі та за допомогою різноманітних цікавих матеріалів. Важливо, що це навчання проходитиме англійською мовою, тож майже 100-годинний курс точно позитивно вплине на покращення ваших знань з цієї мови. Сертифікат про завершення курсу буде доступним, як тільки учасник пройде усі три модулі, які будуть доступні упродовж жовтня-грудня 2023 року на платформі. Відтак це навчання точно стане крутим кейсом у резюме чи черговим підтвердженням вашої кваліфікації. Реєструйтеся за покликанням.

Ми переконані, що стартап – це круто, і  віримо, що після цього інтенсиву та майбутніх ініціатив кожен охочий мотивований студент та викладач зможе втілити свої цікаві ідеї та навіть отримати грантову можливість на їх реалізацію.

Більше фото