В Університеті обговорили перспективи розвитку шкільної освіти

4 жовтня 2023 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка зустрівся з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким та філософом, меценатом, генеральним директором «Родовід Школа» Ігорем Дідковським. У зустрічі також взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергій Різник, декан факультету педагогічної освіти Дмитро Герцюк, міський голова Моршина Руслан Ільницький та громадський діяч, голова Херсонської обласної державної адміністрації (2019-2020), директор «Укроборонпрому» (2020-2023) Юрій Гусєв.

Метою зустрічі було підписання Меморандуму про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка і товариством з обмеженою відповідальністю «Родовід Школа». Відповідно до меморандуму, сторони працюватимуть над розробкою спільних ресурсів, пропозицій і рекомендацій, навчальних програм, проводитимуть спільні наукові і практичні конференції, реалізовуватимуть інші освітні, наукові та соціальні проєкти.

Разом з тим, учасники зустрічі обговорили перспективи розвитку сучасної шкільної освіти, зокрема й дистанційної, адже онлайн-формат навчання в умовах війни став особливо актуальним. Під час зустрічі йшлося також про можливість підготовки та підвищення кваліфікації вчителів на базі Львівського національного університету імені Івана Франка.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото