В Університеті розпочалася зимова екзаменаційна сесія

Відповідно до Наказу Ректора № 5146 від 18 листопада 2022 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка розпочалася зимова екзаменаційна сесія 2022/2023 навчального року. Складання іспитів для студентів бакалаврату відбувається в аудиторному форматі.

Перший проректор Університету Андрій Гукалюк пояснює, що очний формат сесії дозволяє студентові сповна розкритися, а викладачеві – відповідно оцінити рівень знань: «На жаль, спочатку через коронавірусну пандемію, а згодом – через російське вторгнення, освітній процес довелося організувати у змішаному форматі, в тому числі і з використанням дистанційних технологій. Такий формат навчання, звичайно, має свої переваги, ба більше, університетська спільнота гідно адаптувалася до онлайн-формату. Проте ми повинні розуміти, що живе спілкування дозволяє вести повноцінний діалог між викладачем і студентом, в результаті якого народжується істина. Переконаний, що жодна техніка не може замінити університетської атмосфери і спілкування з одногрупниками та викладачами. Тож безперечним досягненням є те, що у цьому семестрі, попри усі перешкоди, нам таки вдалося організувати освітній процес у змішаному форматі, що, без сумніву, позитивно вплинуло на якість надання освітніх послуг».

Переваги очного проведення сесії відзначають і самі студенти, адже це дає можливість сповна відчути смак студентського життя. Чимало молодих людей також переконані, що саме реальна присутність на іспиті дає додатковий шанс пояснити чи обґрунтувати свою відповідь, а відтак продемонструвати свій рівень знань й отримати відповідну оцінку.

Молодь завжди була і залишається рушійною силою на шляху до розвитку Університету, тож бажаємо усім нашим студентам якнайкраще скласти екзаменаційну сесію й опанувати омріяний фах. Пам’ятаймо, що освіченість наших громадян – надзвичайно ефективна зброя у боротьбі з російським окупантом і його пропагандою. Разом переможемо!

Світлини: Юлії Гриценко і Ярини Пришляк Більше фото