В Університеті розпочався цикл семінарів, присвячених питанням пенсійного забезпечення і соціального страхування

20 листопада 2023 року у змішаному форматі розпочався цикл семінарів-тренінгів «Актуальні питання пенсійного забезпечення і соціального страхування». Навчання відбувається з ініціативи Українського центру соціально-правових досліджень та за сприяння Первинної профспілкової організації працівників Львівського національного університету імені Івана Франка спільно та Головного управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області.

Під час відкриття курсу присутніх привітали проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, а також голова Первинної профспілкової організації працівників Університету Юліан Бек.

Надалі заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, начальниця Управління інформаційних систем та електронних реєстрів Наталія Лужецька провела для учасників перший семінар, під час якого йшлося про порядок обчислення страхового стажу для призначення пенсій і соціальних допомог.

Загалом навчання передбачає проведення шести тематичних семінарів, під час яких учасники прослухають низку актуальних тем, серед яких робота з пенсійним калькулятором, порядок обчислення середнього заробітку для призначення пенсій, порядок призначення допомог з тимчасової непрацездатності, перспективи запровадження накопичувальної пенсійної системи, профспілковий стаж – порядок обчислення і подання відомостей до Пенсійного фонду, приватні системи соціального і пенсійного страхування.

Тренінги відбуватимуться упродовж 20-24 листопада 2023 року у змішаному форматі. По завершенні курсу кожен учасник отримає сертифікат, що підтверджує успішне завершення навчання, обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото