В Університеті відбулась перша зустріч учасників міжнародного проекту Еразмус+ «Система забезпечення якості освіти в Україні»

У рамках реалізації міжнародного грантового проекту «Система забезпечення якості освіти в Україні»  за програмою ЄС Еразмус+ 4 квітня 2016 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась перша урочиста зустріч партнерів-учасників.

Представники консорціуму 13 університетів України, Польщі, Німеччини, Литви, Греції, Нідерландів, а також Німецького незалежного агентства зовнішньої оцінки та акредитації (ASIIN), Центральноєвропейської мережі агентств із забезпечення якості (CEENQA), Міністерства освіти і науки України, державної освітньої установи «Навчально-методичний центр з питань якості освіти», Української асоціації студентського самоврядування взяли участь у зустрічі та представили презентації про свої інституції.

Від імені Ректора Університету привітав українських і закордонних колег проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський. Віталій Михайлович висловив сподівання на добру співпрацю в рамках проекту й побажав  гостям гарного перебування в Університеті й у Львові.

«Цей проект є дуже важливим, адже має на меті підтримати процес реформування та розвитку системи забезпечення якості вищої освіти в Україні», – зазначив у вітальному слові Маріуш Мазуркевич, представник  Технологічного Університету м. Вроцлав (Республіка Польща), що є  координатором проекту QUAERE.

Реалізація проекту «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» передбачає розробку інструментів для сталого функціонування систем внутрішнього та зовнішнього забезпечення якості, розвиток потенціалу ВНЗ та установ національного рівня через підвищення кваліфікації співробітників щодо впровадження інструментів забезпечення якості, розбудову організаційної інфраструктури на різних рівнях, стимулювання більш широкого залучення студентів до процесів самоаналізу у вишах, впровадження механізму самоаналізу як невід’ємного компоненту функціонування університетів.

Додамо, що учасники згаданого міжнародного проекту Еразмус+ продовжать роботу завтра, 5 квітня 2016 року.