В Університеті відбувся турнір з баскетболу 3х3  «Кубок виклику»

22 травня 2024 року у Спорткомплексі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося запекле і безкомпромісне спортивне протистояння серед баскетбольних команд студентів та учнів старших класів 3х3 «Кубок виклику». У турнірі взяли участь 8 команд, серед яких – команда «ЛНУ 1», «ЛНУ 2», «Олімпік», «Rollique» (СЗШ №1), «Віта-агро», команда Львівського державного університету фізичної культури, «СБК-Львів» та «ДЮСШ Пустомити».

Розпочинаючи баскетбольні змагання, усі присутні виконали Гімн України. Опісля завідувачка кафедри фізичного виховання і спорту Львівського університету Оксана Шукатка та голова Спортивного клубу Андрій Манько урочисто привітали учасників, побажавши спортсменам хорошої гри та неухильного дотримання спортивного принципу в змаганнях.

Серед присутніх на турнірі були також запрошені гості – заступник голови Федерації баскетболу Львівщини Ростислав Зелик і голова Профкому студентів Микола Спересенко, який разом із колегами активно долучився до організації спортивного турніру.

Як зазначає організатор баскетбольних змагань, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту, тренер баскетбольної команди Львівського університету Степан Матула, турнір був цікавим, напруженим та динамічним.

«Команди учасників були розподілені на дві групи – по 4 команди, відтак переможці двох груп зустрілися між собою у півфінальних іграх. За результатами турніру, з першої групи до півфіналу вийшла команда «ЛНУ 1» та «Rollique», відповідно з другої групи – «СБК-Львів» та ЛДУФК. У півфінальних зустрічах була запекла боротьба: ЛДУФК в овертаймі переміг першу франкову команду, а гравці з «Rollique» перемогли «СБК-Львів».  У фіналі за 3 місце «ЛНУ 1» перемогла «СБК-Львів», а «Rollique» поступилися двома очками Львівському державному університету фізичної культури», – зазначив Степан Степанович.

За словами тренера, організатори для здобуття досвіду та мотивації вступати у Львівський університет цього разу вирішили залучити до змагань учнів 10-11 класів, які займаються баскетболом в ДЮСШ і грають в баскетбольних клубах

Після завершення спортивного протистояння, нагороди учасникам вручали завідувачка кафедри фізичного виховання і спорту Оксана Шукатка та чемпіон вищої ліги у складі баскетбольного клубу «Прометей» Дмитро Клебан. Відтак, IV місце здобула команда «СБК-Львів», третє посіла «ЛНУ 1», друге виборола команда «Rollique», а переможцями баскетбольного турніру стали гравці ЛДУФК.

Вітаємо учасників та організаторів з гарними спортивними результатами і бажаємо якомога більше перемог у майбутньому!

Світлини: Олега Лядика Більше фото