![В Університеті відбувся показ культурно-мистецького проекту Львівського академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/03/2015-03-18-symfony-13.jpg)
18 березня 2015 року в Центрі культури та дозвілля студенти факультету журналістики та філософського факультету переглянули відеоанімацію кантати-симфонії Станіслава Людкевича «Кавказ» за однойменною поемою Тараса Шевченка.
Присутніх привітала директор Центру культури і дозвілля Мирослава Булатова, яка розповіла про ідею створення мистецького проекту та його важливість у контексті нинішніх подій в Україні.
Керівник проекту, заслужений артист України Мирон Юсипович поділився з присутніми основною ідеєю, яку намагалися втілити в життя автори відеоанімації. «Створити візуальний ряд до твору кантати-симфонії Станіслава Людкевича «Кавказ» надихнули мене революційні події на Майдані. Поєднання слова, відеоряду та музики може викликати особливі почуття, переживання, емоції, які допоможуть краще відчути антиімперські пориви Шевченкового твору», – зазначив Мирон Юсипович.
Також автор вважає, що поема Тараса Шевченка «Кавказ», яку поклав на музику відомий композитор Станіслав Людкевич сьогодні є надзвичайно актуальною, адже в ній Шевченкове слово звучить пророче з огляду на ті події, які зараз переживає наша країна.
Додамо, що показ відеоанімації кантати-симфонії Станіслава Людкевича «Кавказ» за однойменною поемою Тараса Шевченка відбудеться повторно 26 березня 2015 року в глядацькому залі Центру культури та дозвілля.