Вченим Університету присуджено наукові ступені і присвоєно вчені звання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1188 від 24 вересня 2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 24 вересня 2020 року та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України», вченим Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено наукові ступені кандидата наук і доктора наук, присвоєно вчені звання доцента і професора.

Вчене звання доцента присвоєно:

• Гошку Богдану Мирославовичу (кафедра програмування);
  • Звізлу Івану Степановичу (кафедра механіки);
  • Іваночко Ірині Богданівні (кафедра європейського права);
  • Патієвич Ользі Василівні (кафедра іноземних мов);
  • Пукас Світлані Ярославівні (кафедра неорганічної хімії).

Вчене звання професора присвоєно:

• Яхонтовій Тетяні Вадимівні (кафедра іноземних мов).

Науковий ступінь кандидата наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Добростан Оксані Василівні (03.00.13 «Фізіологія людини і тварин»);
  • Гудимі Юрію Володимировичу (07.00.01 «Історія України»);
  • Каузі Ірині Богданівні (10.02.04 «Германські мови»);
  • Рижій Уляні Василівні (10.02.04 «Германські мови»);
  • Олексіву Ігореві Ігоровичу (12.00.05 «Трудове право; право соціального забезпечення»);
  • Трепак Лесі Михайлівні (12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень»).

Науковий ступінь доктора наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Гнатенко Христині Павлівні (01.04.02 «Теоретична фізика»);
  • Дмитришину Мар’янові Івановичу (01.01.01 «Математичний аналіз»);
  • Клішу Андрієві Богдановичу (07.00.01 «Історія України»);
  • Ключковичу Анатолію Юрійовичу (23.00.02 «Політичні інститути та процеси»).

Щиро вітаємо колег, їхніх наукових керівників та консультантів з офіційним присудженням наукового ступеня та присвоєнням вченого звання! Щиро бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, наснаги до праці та реалізації усіх творчих і наукових ініціатив!

З наказом Міністерства освіти і науки України № 1188 від 24 вересня 2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 24 вересня 2020 року та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України» можна ознайомитися за посиланням.