Вчених Університету відзначили державними нагородами

З нагоди Дня працівників освіти Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами вчених Львівського національного університету імені Івана Франка. Відповідно до Указу Президента №416/2020 від 30 вересня 2020 року «за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм» почесні звання України отримали двоє науковців Львівського університету.

Так, звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно докторові фізико-математичних наук, завідувачу кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій, професорові Іванові Болесті та докторові економічних наук, завідувачу кафедри міжнародних економічних відносин, професорові Ігореві Грабинському.

Щиро вітаємо Івана Михайловича та Ігоря Михайловича з високим визнанням їхньої праці і бажаємо їм міцного здоров’я та нових професійних звершень!