У цифрову епоху, де технології швидко змінюються і впливають на всі сфери життя, освіта стає ключовим фактором успіху для молодого покоління. Kick-off зустріч є першим кроком на шляху реалізації амбітних цілей проєкту NEXT-Digital Transformations for Supporting Next-Generation Labour.

До складу міжнародного консорціуму на чолі зі Словацьким технічним університетом у Братиславі (Словаччина) також увійшли представники Дублінського міського університету (Ірландія), Чеського технічного університету у Празі (Чехія), Каринтійського університету прикладних наук (Австрія), Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Одеська політехніка» та Черкаського державного технологічного університету. Зібравшись представники консорціуму спільно визначили стратегію дій та розпочали активну роботу над втіленням ідеї цього важливого проєкту.

Метою цього проєкту є запровадження неформальної позашкільної освіти, спрямованої на розвиток цифрових навичок, м’яких навичок, психічного здоров’я та правових аспектів цифровізації серед студентської громадськості. Крім того, він націлений на підготовку викладацького складу вищих навчальних закладів для забезпечення студентів якісною підтримкою та навчанням.

Проєкт також передбачає розробку інноваційних навчальних ресурсів, що відповідають останнім тенденціям у сфері цифрових технологій. Це дасть студентам можливість здобути актуальні знання та вміння, необхідні для конкурентного ринку праці.

Одним з ключових етапів проєкту є організація конкурсів, спрямованих на посилення командної роботи студентів. Це не лише сприятиме розвитку їхніх цифрових навичок, а й стимулюватиме творчість та інноваційний підхід до розв’язання завдань.

Окрім цього, в рамках проєкту будуть створені передові лабораторії в українських університетах для метаверсійних комунікацій. Це надасть студентам можливість вивчати та впроваджувати новітні цифрові технології в різних сферах життя.

Захопливою перспективою є те, що цей проєкт відкриватиме нові горизонти для майбутнього покоління лідерів, які зможуть активно впроваджувати цифрові інновації у різні галузі та сприяти розвитку суспільства.