Відбулася презентація документу «Робота з жертвами сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом: рекомендації та матеріали для розробки державної політики та місцевих планів дій»

Нещодавно за співорганізаторства кафедри психології ЛНУ ім. Івана Франка та Центру безпекових досліджень «CENSS» відбулася презентація спільно розробленого документу «Робота з жертвами сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом: рекомендації та матеріали для розробки державної політики та місцевих планів дій». В конференції взяли участь представники EUAM Ukraine,  Міжнародної організація з міграції, Protection Field Associate, USAID Ukraine, ООН Жінки, ОБСЄ, Центру “Марта”, (Латвія), Консульства Латвії, Литви, ЛОДА, ГО Осоння, ЮрФем.

Відкрили конференцію вітальними словами Вадим Черниш – Голова Керівної Ради Центру безпекових досліджень «CENSS», екс-міністр України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (2016 – 2019), Вікторія Вороніна – виконавча директорка Центру безпекових досліджень «CENSS» та завідувачка кафедри психології професорка Софія Грабовська. Другу частину відкривала ґрунтовною доповіддю доцентка кафедри психології Вікторія Гупаловська. У дискусії виступили Представник офісу Уповноваженого з прав людини, Генеральної прокуратури, представники ГО та знані експерти в галузі психологічної роботи з постраждалими від насильства (доц. Л. Дідковська, доц. В. Гупаловська), практикуючі психологи С. Терех, В. Баландін. Захід проходив в рамках проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні» Академії Фольке Бернадотта за фінансової підтримки Швеції.