Відбулося засідання Вченої ради Університету

27 грудня 2023 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка. Розпочинаючи засідання, Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник привітав колег із Різдвяними святами, а також адресував вітання новообраним членам Вченої ради.

Нагадаємо, відповідно до рішення Конференції трудового колективу Університету від 21 грудня 2023 року, до складу Вченої ради обрано професора кафедри географії України Мирослава Дністрянського, керівницю Центру забезпечення якості освіти Ірину Іваночко старшого дослідника, заступника начальника Науково-дослідної частини Івана Куня.

На порядок денний засідання Вченої ради було винесено одне питання – про створення спеціалізованих вчених рад для разових захистів дисертаційних робіт на здобуття ступеня доктора філософії. Питання колегам представив проректор з наукової роботи, академік НАН України, професор Роман Гладишевський. Ішлося про створення спеціалізованої вченої ради для захисту дисертації за спеціальністю 102 «Хімія» галузі знань 10 «Природничі науки». Вчена рада підтримала створення цієї ради.

До слова, впродовж 2023 року було створено 68 спеціалізованих рад для захисту дисертаційних робіт на здобуття ступеня доктора філософії, з них 48 рад було створено з 1 вересня 2023 року.