Відбулося жеребкування змагань із футзалу «Кубок Ректора-2023»

20 квітня 2023 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося жеребкування традиційних змагань із футзалу «Кубок Ректора-2023».  Цьогоріч у футзальному турнірі візьмуть участь 18 команд, до складу яких увійдуть студенти та викладачі факультетів Університету.

Голова Студентського уряду Анжеліка Кульчицька привітала представників збірних команд факультетів та наголосила на важливості проведення таких турнірів і загалом на цінності відновлення університетських традицій.

Із вітальним словом до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар. Володимир Михайлович зазначив, що Львівський університет вкотре демонструє ініціативність і жагу до організації цікавих подій та побажав учасникам турніру сили й перемоги.

Почесними гостями заходу стали ексарбітр ФІФА, директор ДЮСШ «Карпати», старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Юрій Можаровський, заступник завідувача і старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Степан Матула. Вони ознайомили студентів з історією турніру, правилами й умовами чесної гри, а також відповіли на всі запитання учасників.

Шляхом жеребкування було сформовано пари кваліфікаційного раунду та 1/8 фіналу цьогорічного «Кубка Ректора» з футзалу. Було також визначено сітку турніру, з якою може ознайомитися кожен охочий.

Учасники турніру мали нагоду на власні очі поглянути на кубок переможця, а ті, хто не вірить у спортивні забобони, — навіть торкнутися до головного призу.

Нагадуємо, що турнір відбудеться вже 28-29 квітня у Спортивному комплексі ЛНУ ім. Івана Франка за адресою вул. Черемшини, 31.

«Кубок Ректора з футзалу» — це передусім благодійна подія. Тому організатори оголосили своєрідну битву факультетських донатів. Кожен студент та працівник Університету матиме нагоду підтримати футболістів свого факультету, задонативши на банку та написавши у призначенні платежу, за яку команду вболіває. Що більше донатів — то ближчою є збірна факультету до спеціального призу глядацьких симпатій.

Долучитися до збору коштів можна за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/aBNPQ2MGB

Виручені кошти будуть передані на потреби Підрозділу аеророзвідки 218 окремого батальйону Територіальної оборони. Детальнішу інформацію про це згодом буде опубліковано на інстаграм-сторінці Студентського уряду.

Бажаємо футболістам успіху, сили та, звісно, перемоги!