Відбулися тренінги з мінної безпеки для студентів Університету

Впродовж минулого тижня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся цикл тренінгів з мінної безпеки для студентів Університету. Ініціювала тренінги профспілкова організація студентів Університету напередодні канікулярного періоду – коли частина студентів повертається додому у різні куточки України.

У рамках лекцій-тренінгів усі охочі студенти мали можливість ознайомитися з найбільш поширеними вибухонебезпечними предметами, які набули свого розповсюдження на території України внаслідок повномасштабного вторгнення росії.  Лектором на тренінгах був випускник Львівського університету, аспірант факультету міжнародних відносин, а зараз – командир інженерно-саперного взводу В/Ч А7074 Андрій Кирчів.

Під час тренінгу студенти дізналися й опанували принципи поводження цивільного населення у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів під час воєнного стану, дізналися про основні типи вибухових пристроїв та як діяти у разі виявлення мін або інших видів вибухівки. Також студентам  презентували макети вибухонебезпечних предметів, які щоденно потрапляють на територію України внаслідок російської агресії.

Тренінги відбувалися в рамках грантового проєкту Благодійної організації «Українська студентська ліга» за фінансування компанії «Краун Ейджентс Лімітед», уповноваженої Міністерством закордонних справ Великої Британії як адміністратора грантового фінансування для українських організацій громадянського суспільства.

Будьте уважні, бережіть своє життя та життя своїх рідних!

Світлини: Ярини Пришляк, Олександра Лавриновича та організаторів заходу Більше фото