Відбувся благодійний турнір з настільного тенісу

20 листопада 2022 року у Львівському університеті відбувся благодійний турнір з настільного тенісу, приурочений до Міжнародного дня студента.  Провели турнір географічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка, Первинна профспілкова організація студентів Університету, Студентський уряд Університету, Львівський обласний молодіжний центр та Lviv Open Lab. Організатори турніру мали на меті не лише забезпечити цікаве змагання для студентської молоді, але й допомогти Збройним силам України.

Загалом до турніру долучились 20 сповнених жаги до змагань студентів з філологічного, географічного, механіко-математичного факультетів, а також факультету прикладної математики та інформатики і факультету педагогічної освіти.

Переможцями у жіночій секції стали:

• 1 місце – Христина Боярчук (педагогічний фаховий коледж);
  • 2 місце – Катерина Плужник (географічний факультет);
  • 3 місце – Олександра Херсун (філологічний факультет).

Переможці у чоловічій секції:

• 1 місце – Назар Ваньо (філологічний факультет);
  • 2 місце – Олег Біловус (географічний факультет);
  • 3 місце – Іван Максимчук (факультет прикладної математики та інформатики).

У фіналі хлопці та дівчата зіграли між собою, а Суперкубок у запеклому змаганні виборов Назар Ваньо.

Організатори висловили щиру вдячність усім, хто зміг доєднатись до проведення турніру. «Нашими основним завданнями було об’єднати факультети в спортивних змаганнях та, звісно, провести гарно час», – зазначив  організатор благодійного турніру з настільного тенісу студент Андрій Кузьмин.

Завдяки заходу вдалося зібрати 2100 гривень, які передадуть на потреби 25-ї, 46-ї, 56-ї та 95-ї бригад і їхніх підрозділів.

Світлини: організаторів та учасників турніру Більше фото