Відбувся перший англомовний практичний семінар для академічної спільноти

У наш час обійтися без знання англійської мови дуже непросто. Безліч наукових праць, книг, відеоматеріалів, які є дуже цінними у науковому середовищі, опубліковані англійською. Також міжнародна співпраця часто дозволяє втілити найамбітніші проєкти в різноманітних сферах. Відтак володіти мовою вкрай важливо. Саме тому, за ініціативи Центру маркетингу та розвитку, 18 липня у Львівському університеті відбувся перший практичний семінар для академічної спільноти «How to feel comfortable and confident while speaking English».

Цей захід проходив англійською мовою, а спікером став Браян Бенджамін – американський бізнесмен-емігрант, який вже 4 роки проживає у Львові. Браян має 10-річний досвід викладацької діяльності у Китаї, Малайзії та Україні. Його компанія Innovate Eng працює переважно з корпоративними клієнтами в нашій державі та націлена допомогти кожному та кожній вільно спілкуватися англійською мовою, а також покращити комунікативні навички для успішної роботи на міжнародному ринку.

“Актуальність вивчення мови, особливо англійської, в сучасному світі беззаперечна. Це не лише засіб комунікації, але й ключ до міжкультурної взаємодії та успіху в професійній сфері. Вивчення мови розширює наші можливості, збагачує наш інтелектуальний і культурний горизонти, відкриває нові сфери для співпраці та інновацій”, – зазначив під час заходу проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський.

На семінарі було розглянуто багато аспектів успішної побудови діалогу англійською! Спершу Браян пояснив теоретичну частину, яку згодом кожен учасник відпрацьовував у парі декілька разів протягом семінару. Учасники навчилися починати діалог, а згодом шукати спільні теми для його підтримання. Також на цьому семінарі учасники дізналися деякі особливості комунікації з носіями мови та чому такими важливими є «small talks» – короткі розмови про погоду, вихідні тощо. Кожен учасник у парі з колегою спробував побудувати «small talk», як справжній носій мови.

Як вже було згадано, це лише перший практичний семінар, надалі цикл семінарських занять буде продовжуватись, зокрема заплановано розгляд таких тем: “How to be concise when speaking”; “How to speak publicly”; “Opportunities in education and business with English”; “Common Ukrainianisms in English, corrected in less than two hours” та багато інших. Зокрема запрошуємо Вас зареєструватися на наступний практичний семінар на тему “Presenting yourself to the foreign market and dealing with foreigners”  за покликанням.

Щиро дякуємо кожному, хто відвідав цей захід. Впевнені, що ви змогли дізнатися для себе чимало нового, а також добре попрактикували говоріння із native speaker. Слідкуйте за анонсами у соціальних мережах та долучайтеся до наступних заходів із вивчення англійської мови у нашому Університеті!