Відбувся Турнір з футзалу, присвячений памʼяті Михайла Цибульського

20 січня 2024 року, у День заснування Львівського національного університету імені Івана Франка, на базі Спортивного комплексу Університету відбувся Турнір з футзалу, присвячений памʼяті старшого викладача кафедри фізичної культури і спорту Михайла Цибульського. Участь у турнірі взяли три команди – збірна викладачів Університету, збірна випускників (1997-2002 років навчання), а також молодіжна збірна випускників.

«Важливість подібних заходів важко переоцінити, адже вони об’єднують гравців-випускників збірної Університету різних поколінь. Михайло Володимирович Цибульський жив футболом та футзалом, а свої емоційні переживання та  досвід передавав студентам і викладачам, – ділиться завідувач Спортивного клубу Університету Андрій Манько. – Переможців у цьогорічному турнірі не було,  швидше за все це більше виглядало як тренування з підвищеною відповідальністю. Дякуємо всім, хто взяв участь в турнірі і вшанував пам’ять нашого викладача і тренера».

Зазначимо, що цьогоріч турнір відбувся вже втретє. Організували спортивну подію випускник економічного факультету, колишній гравець збірної Університету Володимир Закалюжний спільно з Спортивним клубом Університету та кафедрою фізичного виховання і спорту.

Світлини: учасників заходу Більше фото