Викладачі кафедри французької та іспанської філологій повернулися з трьохтижневого стажування у Франції

Літо – це час не лише для відпусток викладачів, а й для написання наукових статей, розробки нових цікавих курсів і, звичайно, для підвищення своєї кваліфікації.

Викладачі кафедри французької та іспанської філологій – завідувачка кафедри, доцентка Зоряна Піскозуб, доцентка Ярина Стецько, доцентка Наталя Демчук, асистентка Наталя Миколаєвич-Джуман повернулися з трьохтижневого стажування у Франції, у Лотарингському університеті, сповнені новими ідеями та задумами. Програма стажування була дуже цікавою та багатогранною, стосувалася всіх аспектів викладацької діяльності й охоплювала такі теми: сучасні проблеми французького суспільства, інноваційні елементи у викладанні французької мови, роль автоматичного перекладу у вивченні іноземних мов, штучний інтелект як один із засобів вивчення французької мови та засіб інтеракції зі студентами, французька мова (військовий аспект) та багато інших. Окремої уваги заслуговують лекції про культурну спадщину міста Нансі та Лотарингії.

Висловлюємо подяку Посольству Франції в Україні та Французькому інституту в Україні в особі пана Олів’є Жако та пані Елоїз Мармузе Де Ла Тай, аташе з питань університетської та наукової співпраці за чудову організацію та супровід стажування, Лотарингзькому університету, пані Наталі Фік, директорці відділу міжнародних відносин університету за чудовий прийом і гарні авдиторії, Нансі Ісмаїл та Александра Ліскі за чітко продуману та насичену програму стажування. Дякуємо також всім нашим викладачам – Александра Ліскі, Катрін Асланов, Маріон Ітан, Елієт Псілакіс-Гішард, Патрісіа Ароматаріо, Гійом Насо та всій команді за цікаві лекції та за особливо теплу, гостинну та доброзичливу атмосферу на заняттях, що дало нам можливість набратися нових знань та з новими силами та задумами невдовзі розпочати новий навчальний рік.

Світлини: факультету іноземних мов Більше фото