Захищаючи Україну, загинув колишній працівник Університету Леонід Єфіменко

31 травня 2024 року, захищаючи Україну від російських окупантів, загинув колишній працівник відділу сторожової охорони Львівського національного університету імені Івана Франка Леонід Єфіменко. Героєві було 52 роки.

Леонід Єфіменко навчався у Середній загальноосвітній школі № 11 (сьогодні – Львівська правнича гімназія). У 1987 році вступив до колишнього Середнього професійно-технічного училища №17 міста Львова, де здобув кваліфікацію «Столяр будівельний-паркетник III-го розряду». Після завершення навчання проходив строкову військову службу у Збройних Силах України. Деякий час працював у відділі сторожової охорони Львівського національного університету імені Івана Франка. Впродовж останнього періоду працював у Регіональній філії «Львівська залізниця» Акціонерного товариства «Українська залізниця».

Із перших місяців повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у складі 42-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Академічна спільнота Львівського університету глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття дружині Героя – завідувачці Навчальної лабораторії спектрофотометричних методів дослідження Львівського університету Наталії Єфіменко, його рідним, близьким, друзям та колегам.

Вічна пам’ять і слава Герою України!