Захищаючи Україну, загинув студент магістратури юридичного факультету Орест Рись

Захищаючи Українську Державу від російських окупантів, загинув студент магістратури юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Орест Рись. Героєві було 28 років.

Орест був активним учасником Революції Гідності. Виконував бойові завдання у зоні проведення АТО у складі батальйону «Карпатська Січ». У 2020 році вступив до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, здобув звання «молодший лейтенант». Одразу після випуску підписав контракт із 58-ою окремою мотопіхотною бригадою імені гетьмана Івана Виговського оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України.

Повномасштабну війну Герой зустрів на передовій у складі 58-ої окремої мотопіхотної бригади. Згодом захищав Українську Державу у лавах 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Сухопутних військ Збройних сил України. Під час проходження служби отримав звання «старший лейтенант».

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!