Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Михайло Кунанець

Захищаючи Українську Державу від російських окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Михайло Кунанець. Героєві був 31 рік.

Михайло Кунанець здобув вищу освіту на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету (випуск 2014 року). У часі війни чоловік служив у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України, був командиром відділення радіоелектронної боротьби. Виконуючи бойове завдання в районі села Новомихайлівка Донецької області, 28 грудня 2023 року військовослужбовець героїчно загинув.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!