Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Андрій Лозинський

25 серпня 2024 року, захищаючи Українську Державу від російських окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Лозинський. Героєві було 37 років.

Андрій Лозинський закінчив Львівську академічну гімназію при Національному університеті «Львівська політехніка», а згодом навчався на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Проходив навчання українських військових у Великій Британії.

Під час повномасштабного російського вторгнення захищав Україну у складі 13-го окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на Донеччині.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Прощання та чин похорону Андрія Лозинського розпочнеться об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові, а об 11:30 год. відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.