Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Богдан Удич

Захищаючи Українську Державу від російських окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Богдан Удич. Героєві було 39 років.

Богдан Удич навчався у середній загальноосвітній школі №67 м. Львова. У 2006 році закінчив навчання на історичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Історія», здобув кваліфікацію «Історик. Викладач історії».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації вступив до лав Збройних Сил України. Боровся із російськими загарбниками на Запорізькому напрямку у складі 117-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ. Обіймав посаду помічника гранатометника.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Прощання та чин похорону Богдана Удича відбудеться 13 вересня 2024 року об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.