Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Іван Вовчанський

9 серпня 2024 року, захищаючи Українську Державу від окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вовчанський. Героєві було 33 роки.

Іван Вовчанський навчався у середній загальноосвітній школі №90 міста Львова. Закінчив факультет культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка. Був учасником АТО, захищав Україну в складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Із початком повномасштабного вторгнення боронив державу в лавах 5-го батальйону спеціального призначення «Любарт» 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Східного оперативно-територіального об’єднання. Виконував бойові завдання на Донеччині.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Прощання та чин похорону Івана Вовчанського розпочнеться об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові, а об 11:30 год. відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.