Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Остап Іськів

Захищаючи Українську Державу від окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Остап Іськів. Героєві було 44 роки.

Остап Іськів здобув вищу освіту на факультеті міжнародних відносин Львівського університету. Чоловік був учасником Пласту, активним учасником Революції Гідності, а з перших днів повномасштабної війни добровольцем зголосився захищати Україну від окупантів. Герой воював у складі 33-тьої окремої механізованої бригади сухопутних військ Збройних сил України.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!