Запрошуємо відвідати презентацію модульного курсу «Журналістика даних»

28 серпня 2024 року о 10:00 у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться офіційна презентація нового модульного курсу «Журналістика даних» для студентів магістратури. Курс розроблений з метою надання студентам поглиблених знань про відкриті дані та їхнє використання, а також розвитку критично важливих навичок роботи з даними.

Мета курсу: Курс «Журналістика даних» покликаний навчити майбутніх журналістів працювати з відкритими даними, що є основою для створення інноваційних та якісних журналістських матеріалів. Ці знання дозволять студентам проводити глибокі журналістські розслідування, виявляти суспільні тренди та підвищувати рівень журналістики в Україні.

Спікери заходу:

• Володимир Мельник, ректор Львівського національного університету імені Івана Франка
  • Максим Столярчук, начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської обласної військової адміністрації
  • Яніна Любива, експертка з відкритих даних Міністерства цифрової трансформації України
  • Надія Конащук, керівниця напряму відкритих даних проєкту «Підтримка цифрової трансформації» (DTA)
  • Денис Губашов, розробник курсу «Журналістика даних», аналітик Texty.org.ua та консультант з впровадження політики відкритих даних

Ця подія стане важливим кроком у підготовці нового покоління журналістів, здатних ефективно працювати з даними та створювати високоякісні медіа матеріали, які відповідають сучасним вимогам суспільства.

До участі запрошуємо всіх охочих!