Завершилось навчання освітніх експертів, які можуть залучатися до проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти

14 серпня 2020 року в Управлінні Державної служби якості освіти у Львівській області відбулось вручення сертифікатів, які засвідчують здобуття компетентності експерта для проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти. Навчання експертів проводилось Державною агенцією служби якості освіти у Львівській області на засадах співпраці в наданні освітніх послуг з кафедрою загальної педагогіки та педагогіки вищої школи факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка й Інститутом післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Університету.

Договір про співпрацю між Державною агенцією служби якості освіти у Львівській області та Львівським національним університетом імені Івана Франка спрямований на підвищення якості освіти, надання допомоги керівникам закладів освіти та їхнім засновникам у формуванні внутрішньої та створенні зовнішньої систем забезпечення якості освіти. Відповідно до угоди, відбувається обмін досвідом у справі реалізації освітніх та наукових проектів і програм, зокрема, і щодо освітньо-професійної програми «Організація освітнього простору: управління та експертиза» другого рівня вищої освіти за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи факультету педагогічної освіти Львівського  університету.

Зважаючи на особливості цьогорічного навчання, вручення сертифікатів відбулось у дистанційному форматі. Привітали усіх учасників навчання начальниця Управління Державної служби якості освіти у Львівській області Валентина Загрева, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Качмар та завідувачка кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка Олена Квас.

Зокрема, у вітальному слові Володимир Качмар зазначив, що «програма підготовки освітніх експертів з проведення інституційного аудиту є важливою як для Університету, так і для наших колег, які отримали такі сертифікати».

«Львівський університет приділяє велику увагу налагодженню тісної комунікації з людьми, які потенційно працевлаштовуватимуть наших студентів. Ми прагнемо розширювати та відновлювати важливі зв’язки і завжди готові надавати підтримку своїм науковим потенціалом та методичними розробками», – додав Володимир Михайлович та побажав усім міцного здоров’я та нових ідей для розвитку нових проектів.

Щиро вітаємо всіх учасників навчання за програмою підготовки освітніх експертів з проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти та бажаємо плідної роботи у сфері забезпечення якості освіти!