![Завершилися психологічні навчання для фахівців з профорієнтації Львівської обласної служби зайнятості](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/12/79477093_2566235773412510_118700771368763392_n.jpg)
6 грудня 2019 року в Інституті післядипломної освіти та до університетської підготовки ЛНУ ім. Івана Франка завершилися психологічні навчання для фахівців з профорієнтації Львівської обласної служби зайнятості.
Навчання розпочалися 7 жовтня й упродовж 3 місяців відбулися два семінари з основ психології та психодіагностики («Психодіагностична робота у консультативній діяльності центрів зайнятості», «Психологія спілкування») й психологічний тренінг на тему: «Розвиток тренерських компетенцій: формування команди». Загалом участь у навчанні взяли 93 особи.
По завершенню навчання кожен учасник отримав відповідні сертифікати.