Завершився освітній проєкт Business Cамр

18 серпня 2023 року завершився інтерактивний освітній проєкт Business Cамр, який тривав у Львівському національному університеті імені Івана Франка упродовж п’яти днів. Учасники проєкту – діти Захисників і Захисниць України, віком 11-16 років.

Програма п’ятиденного табору була надзвичайно насиченою. Зокрема, під час лекцій учасники засвоїли низку цікавих тем, серед яких питання особистих фінансів, фінансової системи і фінансових послуг, страхування, фінансової безпеки тощо. Окрім лекцій та практичних занять, учасники відвідали й чимало цікавих і корисних локацій. Так, діти побували у головному управлінні АТ «Ощадбанк», відвідали Будинок воїна, взяли участь у майстер-класі від Львівської галереї пряників «Юрашки», зустрічалися з військовими і навіть були учасниками тренінгу з першої домедичної допомоги, який для них провела Мальтійська служба допомоги. Неабияк зацікавили дітей також зустріч із представником Державної служби України з надзвичайних ситуацій, тренінг про мінну небезпеку і, звичайно, екскурсія в пожежну частину.

Табір завершився презентацією та обговоренням проєктів, які шість команд готували впродовж навчального тижня. Усі проєкти, незважаючи на юний вік їхніх розробників, виявилися дуже цікавими й актуальними.

Під час закриття проєкту його учасників привітали проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергій Різник, завідувач кафедри обліку і аудиту ЛНУ ім. Івана Франка, депутат Львівської обласної ради Юрій Раделицький, головний спеціаліст Міністерства у справах ветеранів України у Львівській області Артем Баген та заступниця голови Первинної профспілкової організації працівників Університету Юлія Гриценко. Усім, хто взяв участь в освітній ініціативі, вручили сертифікати та пам’ятні подарунки.

Додамо, що метою проєкту було формування підприємницьких навиків у підлітків та свідомого громадянина-патріота Української Держави. Проєкт реалізували у межах програми «Підтримка проєктів для дітей-сиріт та дітей у СЖО від фонду Ginger UCEF». Організатори проєкту – Центр соціального розвитку та громадських ініціатив ЛНУ ім. Івана Франка спільно з БФ «Українська освітня платформа» та Первинною профспілковою організацією працівників Університету. Партнерами проєкту також є Академія соціально-економічних ініціатив, Асоціація банків Львівщини, Мальтійська служба допомоги, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області, Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, ГО «Діловий Клуб «Партнер», ГО «Асоціація центрів ветеранського розвитку».

Світлини: Марії Твардовської Більше фото