Збірна працівників Університету переграла команду ветеранів «Медик-Енергія»

З приємних результатів розпочався новий ігровий сезон у Спорткомплексі Львівського національного університету імені Івана Франка. 17 березня 2023 року відбувся товариський футзальний матч між Збірною працівників Університету та командою ветеранів «Медик-Енергія», за яку, традиційно виступають легенди українського футзалу. Матч став першою зустріччю у сезоні і, за словами організаторів, такі поєдинки відбуватимуться й надалі.

Організаторами й ініціаторами проведення матчу стали працівники кафедри фізичного виховання і спорту, зокрема старший викладач Степан Матула, старший викладач Юрій Можаровський та професорка Оксана Шукатка за підтримки керівництва Університету. До складу університетської збірної увійшли представники різних факультетів ЛНУ ім. Івана Франка та адміністрації Університету.

Перед початком матчу гравців та уболівальників привітав проректор із науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, побажавши командам хорошої і динамічної гри. Також Володимир Михайлович висловив сподівання, що такі спортивні зустрічі набудуть популярності й регулярно відбуватимуться у Спорткомплексі Львівського університету.

Надалі розпочався сам довгоочікуваний поєдинок, який уже з перших секунд характеризувався безкомпромісною боротьбою та повною самовіддачею команд на полі. Нестача деяких гравців у команди-суперника і хороша готовність університетських футзалістів дозволила Збірній Львівського університету завоювати повну ініціативу у першому таймі. Майстерно розігруючи комбінації і перевершуючи суперників у швидкості, представники ЛНУ ім. Івана Франка, провели відразу декілька результативних атак.

Злагоджена гра університетської команди продовжилася і у другому таймі. Втім, команда «Медик-Енергія» таки змогла нав’язати суперникам свою динаміку боротьби. Зіркові ветерани вдало скористалися помилками у захисті Збірної працівників Університету і кілька разів поспіль вразили ворота університетської команди. Проте у спробах відіграти неприємний для себе результат «Медик-Енергія» фактично повністю відмовилася від захисту, періодично граючи з усіма польовими гравцями. Як результат, представники Університету змогли двічі відзначитися з дальньої дистанції, забивши м’яча у порожні ворота, і ще декілька разів провівши масивні атаки на ворота суперника.

У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Збірної працівників Університету з рахунком 9:5.

Перемогу, як і сам матч, університетська команда присвятила Збройним силам України. Адже гравці обох команд активно займаються волонтерством і допомагають фронту, а такими матчами передовсім вшановують усіх своїх колег, які зараз захищають весь цивілізований світ від російського агресора.

Після завершення матчу відбулося нагородження гравців. Кубки капітанам команд та медалі усім учасникам гри вручили проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, голова Профспілкової організації працівників Університету Юліан Бек, голова Громадської ради Університету Михайло Микієвич, представниці Студентського уряду і кафедри фізичного виховання та спорту.

Вручаючи пам’ятний подарунок капітанові команди-переможниці Степанові Матулі, голова університетської профспілки Юліан Бек подякував усім за хорошу гру, підтримку та розвиток спорту у Львівському університеті.