Дорогі студенти та викладачі

Львівського національного університету імені Івана Франка!

Час, який ми сьогодні переживаємо, є періодом великих випробувань для Університету, України і всього світу. Карантинні обмеження підштовхнули нас до вдосконалення форм і методів роботи, змусили освоїти використання технологій дистанційного навчання і, найважливіше, довели, що потяг до знань не зупинити. Дякую всій академічній спільноті Університету за відданість, самоорганізацію і дисципліну, завдяки яким ми забезпечили виконання освітніх програм і належну якість вищої освіти в умовах карантину.

Сьогодні першочерговим завданням і найважливішим пріоритетом Університету є здоров’я наших студентів і викладачів. Відтак, основним принципом організації будь-якої форми освітнього процесу було і залишається забезпечення здоров’я усіх його учасників, мінімізація ризиків поширення коронавірусної інфекції. Вочевидь дистанційна форма навчання не може бути універсальною для студентів усіх факультетів та курсів. Саме тому в новому навчальному році у Львівському університеті впроваджено змішане навчання: лекційні заняття проводитимуть у дистанційному режимі, а практичні, семінарські та лабораторні заняття – в очному форматі з урахуванням протиепідемічних заходів залежно від карантинного зонування.

Відповідно до наказу Ректора № О-62 від 27 серпня 2020 року «Про початок нового 2020/2021 навчального року» для студентів ІІ-IV курсів бакалаврських та ІІ-го курсу магістерських програм освітній процес розпочнеться 1 вересня, для першокурсників – 15 вересня. Проведення занять в аудиторіях буде організовано для окремих академічних груп з дотриманням усіх санітарних заходів та обмежень.

З метою забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану у приміщеннях Університету в необхідній кількості придбано безконтактні термометри, респіратори, одноразові маски, рукавички та антисептичні засоби для обробки рук, дезінфекції поверхонь та приміщень Університету. У всіх гуртожитках Львівського університету виділено місця для самоізоляції осіб з підозрою на коронавірусну хворобу (COVID-19). Якщо у Вас виникають запитання або ж Ви маєте пропозиції щодо вдосконалення механізмів роботи Університету, надсилайте їх, будь ласка, на електронну адресу volodymyr.melnyk@lnu.edu.ua.

Університет готовий до викликів, які диктує нам сьогодення. Водночас ми повинні розуміти, що протидія поширенню вірусу – наша спільна відповідальність. Закликаю Вас ретельно стежити за своїм здоров’ям, дотримуватися вимог щодо маскового режиму та соціального дистанціювання, адже ці прості речі рятують життя.

Нехай новий навчальний рік стане для кожного з Вас захопливою пригодою і особистою перемогою! Шукайте нові можливості, здобувайте знання і вдосконалюйте професійні навики! Здоров’я усі нам, енергії, сили та ентузіазму!

З повагою і любов’ю

Ваш Ректор