26 студентів Львівського університету  відзначили обласними й іменними преміями

З нагоди Міжнародного дня студента 19 листопада 2015 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка представники Львівської обласної державної адміністрації вручили премії найкращим студентам вищих навчальних закладів Львівщини.

У 2015 році обласні премії призначено 184 студентам. Найбільшої кількості премій удостоєні студенти Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського національного університету імені Івана Франка.

Обласні й іменні премії отримали 26 студентів Львівського університету, зокрема 23 студентів стали стипендіатами Львівської ОДА, трьох студентів нагородили іменними преміями В’ячеслава Чорновола й академіка Євгена Лазаренка.

Від імені академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка привітав студентів Ректор, професор Володимир Мельник.

«Студентська спільнота не є розрізнена, вона – єдина в навчанні, у боротьбі за національні ідеали й українську незалежність», – зазначив Ректор Університету, наголосивши, що свобода й студентство завжди були органічно пов’язаними. «Студенти переросли етап усвідомлення себе лише як осіб, які навчаються. Тепер студент – людина з чіткою позицією і з почуттям власної гідності та громадянської відповідальності, відповідальності за власну країну та її майбутнє», – переконаний Володимир Мельник.

З вітальним словом звернувся до молоді заступник голови Львівської обласної державної адміністрації з гуманітарних питань Юрій Підлісний, відзначивши, що студент, насамперед, покликаний пізнавати Правду. «А бути вірними цій Правді закликають нас науковці, для яких пошук Істини був і є понад усе», – вважає він.

Юрій Підлісний побажав молоді «бути добрими студентами й науковцями, людьми та добрими громадянами України». «Пізнавайте правду та спрямовуєйте свої знання на розвиток Батьківщини!» – закликав заступник голови Львівської ОДА.

«Студентські роки – найщасливіші», – вітаючи стипендіатів, резюмувала голова Львівської обласної організаії профспілки представників освіти і науки України Марія Яцейко.

«Утім, зважаючи на ситуацію в країні ми всі хвилюємось, де будемо завтра як спеціалісти, де знайдемо свій куточок у тих економічних умовах, які склалися в Україні. Але ви – наполегливі, перспективні й точно знайдете себе в житті», – переконана Марія Яцейко.

Самі ж студенти-стипендіати відзначили, що «отримання премій – не тільки можливість до саморозвитку, а й стимул досягати більшого й кращого».

Музичним дарунком студентам-стипендіатам 2015 року став виступ Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош» Львівського національного університету імені Івана Франка з низкою пісенних і хореографічних композицій.

Нагадаємо, що в урочистостях з нагоди Міжнародного дня студента та вручення обласних та іменних премій взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації з гуманітарних питань Юрій Підлісний, голова департаменту освіти і науки ЛОДА Олександра Небожук, Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник, заступник голови Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області, директор Медичного коледжу Львівського медичного університету імені Данила Галицького Павло Кузьмінський та голова Львівської обласної організаії профспілки представників освіти і науки України Марія Яцейко.

Світлини: Олександри Чури Більше фото