Львівський університет започатковує співпрацю з Вебстерським університетом (США)

Львівський національний університет імені Івана Франка та Вебстерський університет (США) започатковують співпрацю у сфері освіти й науки. Про це йдеться у меморандумі, урочисте підписання якого відбулося 17 листопада 2015 року в Дзеркальній залі Університету.

Згідно з текстом укладеної угоди університети погоджуються, що встановлення культурної, наукової та дидактичної співпраці є важливим і корисним процесом задля ствердження та консолідації тісної дружби між Львівським університетом і Вебстерським університетом, а відтак і між країнами, які вони представляють.

Зокрема, меморандум передбачає напрацювання спільних навчальних програм, включно із можливістю видання подвійних дипломів; налагодження двосторонніх академічних обмінів й дослідницької співпраці, враховуючи спільні дослідницькі програми та міжнародні форуми, а також пошук потенціалу для відкриття Міжнародної бізнес-школи у Львові, де б рекомендували програми Вебстерського університету та Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час вітального слова Ректор Львівського університету, професор Володимир Мельник наголосив на важливості підписання меморандуму, а відтак і налагодження міжуніверситетських контактів і висловив упевненість, що започаткована співпраця матиме конструктивне продовження.

Презентуючи Вебстерський університет, американські колеги продемонстрували відеоролик, детально розповіли про діяльність університету, який вони представляють, про освітні й наукові програми, в яких беруть участь студенти з усього світу, зокрема й з України.

У ході зустрічі сторони активно обговорили низку питань, пов’язаних із напрацюванням конкретних кроків для налагодження, а в перспективі й поглиблення академічної співпраці між двома університетами України та США.

Довідка: Webster University – приватний вищий навчальний заклад, заснований у 1915 році в місті Сент-Луїс, штат Міссурі, США. Він має чотири європейські кампуси і є визнаним лідером в американській системі освіти. У глобальну мережу Університету Webster входить понад 100 кампусів по всьому світу: у США, Австрії (Відень), Китаї (Шанхай), Нідерландах (Лейден), Великобританії (Лондон), Швейцарії (Женева) і Таїланді (Бангкок і Ча-Ам). Кампус у Таїланді є одним із найпопулярніших міжнародних кампусів університетської системи.