30-31 березня у Львові відбудеться І Міжнародна конференція на тему: “МИ-ВОНИ: перспективи колективної безпеки України”

✅ Запрошуємо до участі:
– державних і громадських діячів, ієрархів Церков;
– фахівців: сектору безпеки і оборони України, спеціальної, інклюзивної, професійної та загальної освіти, охорони здоров’я;
– державних і громадських діячів закладів реабілітації та соціального захисту населення;
– науково-педагогічних працівників;
– представників державних установ та громадських організацій;
– представників українських емігрантів;
– всіх колег, хто має цікавий досвід і готовий ним поділитися.

✅ Робочі мови: українська, польська, англійська.

✅ Форма участі: очна та дистанційна (платформа Zoom).
Посилання.
Passcode: 915723

✅ Місце проведення: Конференц-зал Будинку Паломника за адресою: Львів-Брюховичі, вул. Львівська, 62,

✅ Тел.: +38 0676733040; +38 (032) 240-90-07, +38 0986 130 315

✅ Деталі за покликанням.

Організаторами є ГО «СПРАВА КОЛЬПІНГА В УКРАЇНІ», ГО «Український центр психології безпеки» спільно з МОН України, ЛОДА, Львівським національним університетом імені Івана Франка, Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського та Національною академією педагогічних наук України.