9-11 квітня у Львівському університеті відбудеться вже традиційна подія – Форум кар’єри

Форум кар’єри – масштабна та важлива подія, що об’єднує активну молодь, провідні українські компанії і організації, громадські та молодіжні об’єднання, а також експертів у сфері працевлаштування задля корисних і взаємовигідних зв’язків.

Впродовж трьох днів учасники матимуть чудову нагоду дізнатись більше про потреби сучасного ринку праці, вимоги потенційного роботодавця до студента як майбутнього працівника, поспілкуватися з представниками бізнесу та подати своє резюме, а також знайти відповіді на питання щодо самореалізації та кар’єрного зростання.

Цьогоріч до «Форуму кар’єри» доєдналося понад 20 компаній, які відкриті демонструвати можливості працевлаштування, проходження практики та стажування, а також ділитися з молоддю практичними порадами щодо побудови успішної кар’єри. Генеральним партнером заходу стали компанія KPMG та ПрАТ Концерн Хлібпром. Серед партнерів – Renesas Electronics Corp, BPO Nextdoor, АТ «Концерн Галнафтогаз» (ОККО), Leobit, HR Studio, PwC, BERTA group, АТ АКБ «Львів».  Учасники заходу – SoftServe, EY, ZONE3000, Deloitte, Nexia DK. Auditors and Consultants, Hegelmann Group, АТ «Галичфарм», Infineon, Ідея Банк, ведмежий притулок «Домажир». До події також долучилися гості – компанії INCORA, Sigma Software University.

Цьогоріч захід відбуватиметься у змішаному форматі. 9 квітня наживо в холі головного корпусу відбудеться відкриття Форуму кар’єри та Ярмарок вакансій із стендовою участю компаній-роботодавців, впродовж якої відвідувачі матимуть чудову нагоду за неформальних обставин поспілкуватись із представниками компаній-роботодавців про вакансії, програми практики, стажування та інші кар’єрні перспективи.

10-11 квітня Форум кар’єри продовжуватиме свою роботу  в онлайн форматі у формі презентацій компаній-учасниць та можливостей для молоді у них на Фейсбук сторінці Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом.

У рамках Форуму кар’єри передбачено низку тренінгів, що відбуватимуться наживо, від генеральних партнерів події: “Типи інтерв’ю. Як успішно пройти співбесіду” (спікер – Міщенко Анна, супервайзер із залучення талантів KPMG), «Стресостійкість – основа продуктивного навчання й успішного працевлаштування» (спікер – Марта Штойко, менеджер з навчання відділу оцінки і розвитку персоналу ПрАТ “Концерн Хлібпром”).

Також у рамках «Форуму кар’єри» відбувається конкурс студентського резюме CV Awards. А на активних учасників чекають корпоративні подарунки від роботодавців.

Більше інформації про  Форум кар’єри читайте у Фейсбук події  та на сайті відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом.

Приєднавшись до Форуму кар’єри, компанії матимуть унікальну можливість зустріти молодих професіоналів, які готові внести свій вклад у розвиток їхнього бізнесу  та показати, що їхня компанія – місце, де можна досягати успіху. А ще на Форумі кар’єри можна обмінятися ідеями та досвідом з іншими компаніями, що відкриє нові можливості для співпраці та розвитку, та розширити власну мережу контактів і зв’язків у сфері бізнесу та HR менеджменту, що дозволить знаходити нові можливості та розвиватися швидше. Не пропустіть цю унікальну можливість та приєднуйтесь до Форуму кар’єри і знаходьте ключ до вашого майбутнього успіху разом з нами!

Форма для реєстрації компаній-роботодавців

Форум кар’єри – це місце, де здобувачі освіти та випускники будуть мати унікальну можливість зустріти провідних фахівців своєї галузі, побудувати корисні зв’язки та отримати безцінний досвід. Відвідавши захід, можна значно підвищити свої шанси на працевлаштування, отримати цінні поради та рекомендації від експертів з різних сфер діяльності. Приєднуйтесь та користуйтесь можливостями, які дарує Форум кар’єри!

Форма для реєстрації учасників

Координатори Форуму кар’єри:

Ірина Сновидович – керівник Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом: +380955944134;

Анна Вінніцька – фахівець відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом: +380679459868