Академічна спільнота Університету вшанувала Героїв Листопадового Чину

1 листопада 2020 року представники академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка відзначили 102-гу річницю Листопадового Чину та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію та карантинні обмеження, цьогоріч пішої ходи і традиційних урочистостей не було. Натомість проректори, декани, студентські лідери та представники профспілкової організації Університету спільною молитвою вшанували пам’ять полеглих Героїв біля Меморіалу Українським Січовим Стрільцям та воїнам Української Галицької Армії на Янівському кладовищі.

Чин панахиди провів  капелан Львівського університету отець Мар’ян Мисяковський.

Акцентуючи на важливості збереження пам’яті про подвиг Героїв Листопадового Чину, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар зазначив: «Листопадовий Чин здійснили молоді хлопці, які в час небезпеки без вагань вирушили на захист Батьківщини. Ми повинні розуміти, що зараз маємо змогу працювати, бути поряд з рідними, просто жити, завдяки їхньому подвигу. Проте історію щодня творять новітні Герої України, тож закликаю не губити у своїй пам’яті імена тих, котрі віддали життя під час Революції Гідності та війни на сході України. Наш обов’язок згадувати їх добрими думками, словами вдячності і тихою молитвою та передавати цю традицію наступним поколінням. Боронімо свої домівки, свій край і будьмо пильними».

Віддаючи шану полеглим захисникам України, представники Університету поклали квіти і лампадки до їхніх могил.

Світлини: Олега Вівчарика та Ярослава Табінського Більше фото