ARTIFICIAL INTELLIGENCE TECHNOLOGY 2024 вже на обрії!

Ми раді оголосити про відкриття реєстрації на нашу, вже четверту, традиційну літню школу! ✍️

AIT — масштабна двотижнева англомовна освітня онлайн-подорож, яка надасть змогу учасникам познайомитися з цікавими сферами штучного інтелекту, а спікери провідних ІТ-компаній і передові викладачі університетів поділяться із вами своїм досвідом і розкажуть найцікавіші деталі!
Основи Python, мобільна розробка для iOS, Android, Databases, Big Data, Generative AI, Software & Web development, IoT, IIoT, AIoT —про усе це та більше ви дізнаєтесь протягом навчання, зареєструвавшись за цим покликанням.

Програма є унікальною, адже має два паралельні стріми: Core A для початківців та Core B для досвідчених учасників!

🔗 Більше про досвід школи можна дізнатися тут.
Приєднуйся, запрошуй друзів та рахуй дні до старту!