Близько 100 випускників факультету міжнародних відносин отримали дипломи

95 випускників факультету міжнародних відносин 12 лютого 2016 року в Актовій залі Університету отримали дипломи магістрів.

«Сьогодні у вас знаменний день – ви завершуєте навчання в Університеті. Тож, йдучи в доросле життя, не забувайте про факультет і обов’язково повертайтесь до нього. Тут завжди сприятимуть вам у професійній кар’єрі та подальшому вдосконаленню здобутого фаху», – зі словами найщиріших вітань звернувся до випускників 2016 року Надзвичайний і Повноважний Посол України, декан факультету міжнародних відносин Маркіян Мальський.

Декан зауважив, що відсьогодні випускники виходять у конкурентний і жорстокий світ. А відтак, лише справжні фахівці своєї справи зможуть вистояти не тільки в нелегкій дипломатичній боротьбі за мир і спокій в Україні, а й протистояти всім викликам сьогодення. «Ви здобули унікальний фах. І таким чином саме ви даєте шанс для порятунку, становлення та розвитку нашої держави через використання міжнародного ресурсу», – переконаний Маркіян Мальський.

До привітань випускників-магістрів долучився заступник декана факультету міжнародних відносин, завідувач кафедри іноземних мов Ігор Бик. Ігор Степанович пригадав студентам цікаві моменти з їхнього студентського життя й висловив сподівання, що теперішні випускники «завжди пам’ятатимуть факультет, Університет та гідно представлятимуть Україну у світі».

«Ще 5 років тому ви зробили правильний вибір, вступивши на факультет міжнародних відносин Львівського університету. Тоді ви прийшли до майстрів, аби навчитися в них мистецтва дипломатії. А сьогодні ви вже самі стали майстрами фаху. Тож у майбутньому користуйтеся знаннями, здобутими в Університеті, на благо кожного з вас і України», – звернувся з вітальними словами до магістрів завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, доктор економічних наук Ігор Грабинський.

Від імені студентів привітали магістрів активісти факультету Алла Яблонська та голова профбюро студентів факультету міжнародних відносин Богдан Хахалін. Подякувавши старшим колегам за «поради та внесок у розвиток студентських організацій», вони побажали старшим колегам «творчого натхнення, нових пізнань і цілей».

Зі словами вдячності від імені магістрів факультету міжнародних відносин звернувся до викладачів та однокурсників Андрій Лукша.