Близько 180 випускників юридичного факультету отримали дипломи про вищу освіту

9 лютого 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася Урочиста академія з нагоди вручення дипломів про вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр» випускникам юридичного факультету.

Із вітальним словом до присутніх звернувся декан юридичного факультету, професор Володимир Бурдін: «Від сьогодні ви – наші повноцінні колеги, адже подолали майже шестирічний навчальний марафон й успішно дійшли до цього знаменного дня. Утім, цей фініш – своєрідний старт, адже ви розпочинаєте власну кар’єру поза межами факультету й Університету».

Володимир Миколайович, звертаючись до молодих колег, наголосив, що юридичний факультет став для них не тільки місцем для навчання, а й своєрідною школою життя. Тож, за словами декана, відтепер випускники 2017 року – «нова невід’ємна частина львівської правничої школи».

Привітав випускників-магістрів проректор Університету із науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський. Мар’ян Володимирович закликав молодих юристів висловити особливі слова вдячності батькам і викладачам, адже саме вони дали старт для навчання в Університеті і «путівку» в доросле життя.

«Сертифікат про вищу освіту, який ви сьогодні отримуєте, свідчить про те, що ви є випускниками однієї з найкращих правничих шкіл України. Імідж юридичного факультету Львівського університету є знаковим, адже саме його випускники представляють Українську державу на найвищих рівнях. Далі буде нелегко, утім, не падайте духом і впевнено крокуйте своєю професійною дорогою!», – закликав проректор.

Молодих колег привітав професор, завідувач кафедри кримінального процесу і криміналістики, доктор юридичних наук, академік Академії юридичних наук України Василь Нор.

«Від сьогодні ви – магістри, майстри своєї правничої професії, вихованці славної школи юристів Львівського університету з понад 355-літньою історією. Це знакова подія у вашому житті, адже ви долучилися до вічної професії. В суспільстві між окремими суб’єктами і суспільними утвореннями часто виникають суперечності,  і саме за допомогою права і мудрого правника можна врегулювати ці конфлікти. Я переконаний, що ті знання й світогляд патріота-українця, які ви здобули тут, на юридичному факультеті Львівського університету, допоможуть вам у житті. Нехай справедливість панує у ваших душах!», – урочисто зазначив професор.

До вітальних слів долучилися Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор юридичних наук, професор Зорислава Ромовська, завідувач кафедри теорії і філософії права, доктор юридичних наук, доцент Віталій Косович, завідувач кафедри конституційного права, доктор юридичних наук, професор Павло Гураль та завідувач кафедри інтелектуальної власності, інформаційного і корпоративного права, доктор юридичних наук, професор Олександра Яворська, а також колег привітали самі випускники.

Після Урочистої академії з нагоди вручення дипломів випускники поділилися своїми враженнями від навчання на юридичному факультеті Львівського університету, який, на їхнє переконання, є однією із найкращих правничих шкіл в Україні.

«Навчання на юридичному факультеті – це не відпочинок, а щоденна кропітка праця, спрямована на досягнення нових цілей і вершин. Рівень знань студентів-юристів, а згодом і випускників – високий, адже викладацька оцінка завжди об’єктивна і справедлива. Тож, вчитися на юриста в ЛНУ – це працювати, працювати і ще раз працювати», – поділилася досвідом навчання магістр Анастасія.

Випускник факультету Ярослав розповів, що понад п’ять років тому до останнього сумнівався, обираючи свій майбутній фах. «Утім, сьогодні можу із впевненістю сказати – не уявляю себе і своє життя без цієї професії», – розповів випускник.

Додамо, що дипломи про вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр» отримали 177 випускників юридичного факультету.

Світлини: Олега Вівчарика та Олександри Чури Більше фото