Делегація Львівського університету відвідає  Вюрцбурзький університет Юліуса Максиміліана

У рамках проекту Prospects3 упродовж 19-23 жовтня 2015 року делегація Львівського національного університету імені Івана Франка відвідає провідний університет Німеччини. Також у цьому проекті візьмуть участь представники Національного університету «Львівська Політехніка», Українського Католицького університету та Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Делегація Львівського університету матиме змогу детально ознайомитися з найкращими лабораторіями Вюрцбурзького університету, оснащеними новітнім обладнанням, відвідати Відділ міжнародної співпраці, Центр інноваційного викладання та навчання.

Представники львівських університетів візьмуть участь у дискусіях щодо важливих наукових та освітніх проблем, зокрема таких, як соціальна активність студентів у вищих навчальних закладах, можливість розпочати та втілити ідею свого старт-апу, розвиток академічної кар’єри у вищих навчальних закладах.

Нагадаємо, що Вюрцбурзький університет Юліуса Максиміліана засновано 1402 року. Серед його випускників – 14 лауреатів Нобелівської премії. Навчальний заклад входить у сотню найкращих університетів світу. Зараз у ньому навчається близько 30 тисяч студентів.