День Абітурієнта у Природничому коледжі

Завершальна зустріч у циклі профорієнтаційних вебінарів «Вступ – 2020 online» відбулася сьогодні, 30 квітня, у Природничому коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка. Модерувала захід працівниця Відділу маркетингу та комунікації Марія Цінцадзе.

Виконувачка обов’язків директора коледжу Марта Лесів розповіла про історію утворення Природничого коледжу, його структуру та діяльність. Так, коледж було відкрито у 2000 році як структурний підрозділ Університету, який здійснює підготовку фахівців природничих спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». У складі коледжу функціонують відділення екології, відділення електроніки, відділення комп’ютерних наук, відділення хімії. Марта Степанівна запросила майбутніх абітурієнтів вступати до Природничого коледжу, аби здобути тут хорошу профільну освіту і продовжити навчання на факультетах Університету.

Голова циклової комісії зі спеціальності «Екологія» Олена Луцишин поділилася інформацією про основні досягнення коледжу, розказала про наукові та пізнавальні заходи, в яких беруть участь студенти і викладачі.

Про організацію навчальної і виробничої практики розповіла викладачка відділення екології, старший лаборант Лабораторії оцінки впливу на навколишнє середовище Оксана Грень.  Викладачка зазначила, що студенти проходять практику у різноманітних підприємствах та в установах. За словами Оксани Миронівни практика дає можливість ознайомитися з особливостями роботи провідних фахівців конкретних спеціальностей, а також активно  долучитися до робочого процесу.

Про студентське життя та різноманітні молодіжні ініціативи абітурієнтам розказала викладачка відділення екології Любов Гілета. Викладачка поділилася інформацією про студентські проекти, творчі колективи, які функціонують в Університету, розповіла про культурно-просвітницькі та національно-патріотичні заходи, які організовують в коледжі.

Голова циклової комісії зі спеціальності «Комп’ютерні науки» Іван Хвищун окреслив основні переваги навчання у коледжі, зокрема й вивчення основ програмування за відносно короткий термін. Іван Олександрович підкреслив, що упродовж навчання студенти здобувають ґрунтовні знання і при бажанні продовжують навчання на профільних факультетах Університету.

Про діяльність профспілкової організації студентів Природничого коледжу розповів її лідер Іван Луцик. Студент поділився враженнями від навчального процесу та актуальною інформацією щодо роботи громадських організацій та їхніх функцій.

З дистанційною консультацією щодо цьогорічної вступної кампанії перед учасниками вебінару виступив відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський. Юрій Ігорович розповів про особливості вступу до Природничого коледжу та ймовірні терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання.