Стартувала реєстрація на “Інтенсив цифрової безпеки для школярів!”

“В наш час дуже важливо вміти захистити особисті дані в інтернет-просторі”, – таких закликів чуємо чимало. Але де ж підліткам дізнатись про це більше, не витрачаючи години на пошуки потрібної інформації?

Львівський національний університет імені Івана Франка оголошує старт реєстрації на ексклюзивний онлайн-івент “Інтенсив цифрової безпеки для школярів!” – якісний освітній майданчик для молоді, де кожен зможе ознайомитись, засвоїти, закріпити знання, навички і вміння з  цифрової безпеки.

Отож основна мета цього проекту – розказати тинейджерам про проблеми, пов’язані із кібератаками: як виявляти, запобігати та захищати системи та себе від кіберзлочинців. Заразом і пояснити, що таке “інформаційна гігієна” та чому “хакер” – це не завжди погано.

Коли і де?

Інтенсив для школярів буде  27 жовтня 2023 року на онлайн-платформі.

Менторами та спікерами будуть дослідники, розробники та кваліфіковані фахівці, які працюють у напрямку цифрової безпеки.

Для участі в інтенсиві реєструйтеся за покликанням.

Проєкт реалізовуємо за підтримки громадської організації Лабораторія ідей, Львівського ІТ Кластера, Кіберполіції та провідних ІТ-компаній.

Віримо, що навіть у такий складний час зможемо разом створити якісне освітнє середовище для молодого та надзвичайно прогресивного покоління!