Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Назарій Андрушків

Захищаючи Українську Державу, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Назарій Андрушків. Героєві було 33 роки.

Назарій закінчив історичний факультет Львівського університету. Працював інспектором спецпідрозділу TacTeam Управління патрульної поліції у Львівській області.

З перших днів повномасштабного вторгнення спільно з підрозділами Збройних сил України виконував бойові завдання, тримав оборону та звільняв Київську область. Після звільнення Київської області Назарій з підрозділом виконував спеціальні бойові задачі в Миколаївській та Херсонській областях. З кінця 2022 року виконував бойові завдання у Бахмуті та в районі Кремінної. 18 жовтня 2023 року, повертаючись з позицій, потрапив під ворожий артилерійський обстріл і отримав поранення не сумісні з життям.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!