До Львівського університету завітав благодійний вертеп

26 грудня 2022 року до Львівського національного університету імені Івана Франка завітав Перший приватний молодіжний вертеп Львівської громади, до якого увійшли представники Департаменту міської агломерації, організатори інтелектуальних ігор Smart Time, Мережі молодіжних просторів «Твори», студенти та випускники Університету. Із традиційним святковим дійством учасники вертепу відвідали структурні підрозділи Університету, а глядачами стали  представники академічної спільноти.

Волонтерський вертеп приніс до Університету не лише звістку про Народження Сина Божого та продемонстрував класичну різдвяну виставу, але й додав до історії вкраплення актуальних відображень нашого сьогодення.

«Сійся-родися

Жито-пшениця

З заходу до сходу

З роду і до роду

В силі розростайся

Ворогу не дайся!

Хай родиться збіжжя

У мирнім Запоріжжі

Повні клуні злаків

Хай збирає Харків

Хай рясніє льон

Там, де наш Херсон

Проса про запас

Має наш Донбас

Житом золотим

Хай зустріне Крим

Мирна і багата

Україна – мати

Миру нам усім

В український дім!», –  завішували учасники вертепу.

Всі зібрані колядниками кошти будуть спрямовані на закупівлю спецтехніки для 62 батальйону 103 бригади Сил Територіальної оборони України Збройних сил України. Учасники різдвяного дійства мають на меті зібрати 600 000 грн.