Двоє молодих вчених Львівського університету удостоєні Премії Верховної Ради України

Днями Верховна Рада України прийняла Постанову щодо присудження премій молодим вченим провідних наукових установ України. Загалом, згідно із Постановою, преміями відзначено 30 авторських колективів за роботи 2020 року.

Серед лауреатів Премії Верховної Ради України авторський колектив молодих вчених Львівського національного університету імені Івана Франка у складі двох науковців – доцента кафедри фізичної та біомедичної електроніки факультету електроніки та комп’ютерних технологій Романа Бігуна та асистента тієї ж кафедри Василя Гаврилюха. Молоді вчені Університету удостоєні Премії за роботу «Електричні, оптичні та структурні властивості нанорозмірних плівок металів».

Нагадаємо, Премія щороку присуджується молодим ученим віком до 35 років включно, якщо кандидат має вищу освіту не нижче магістерського рівня, або до 40 років включно, якщо вчений має науковий ступінь доктора наук за отримані вагомі наукові здобутки під час проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень.

Щиро вітаємо молодих вчених Університету і бажаємо нових наукових перемог!