Електронні ресурси на сайті Наукової Бібліотеки

Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує скористатися її новими ресурсами та послугами 

 

Електронні ресурси обмеженого доступу  

Логін для входу на сайт: LNU.Пароль для входу на сайт:library. 

 

  • Research4Life  – проєкт, який забезпечує для науковців доступ до електронних книг, журналів, баз даних багатьох видавництв світу. У 2022 році Research4Life надав вченим із України безкоштовний доступ до своїх ресурсів.   

Логін для входу на сайт: UKR024. Пароль для входу на сайт: 81249. 

 

  • Cambridge University Press (CUP) – найдавніше університетське видавництво, що входить до складу Кембриджського університету. Університету надано доступ до журналів CUP, що відомі у всьому світі високим науковим рівнем, академічною доброчесністю та значним тематичним охопленням.

Доступ надається через локальну мережу Університету.

 

  • ACM Digital Library – цифрова бібліотека повнотекстових публікацій American Computer Machinery, найдавнішої та найбільшої міжнародної організації в галузі комп’ютерних наук. Університет отримав доступ до більшості матеріалів ACM Digital Library, за винятком книг та деяких інших видань.

Доступ до ресурсу надається через локальну мережу Університету.

 

  • IOP Publishing (Institute of Physics Publishing) – видавництво Інституту фізики, провідного наукового товариства Великобританії. Університет одержав доступ до журналів IOP Publishing, що охоплюють загальну фізику і суміжні науки. У журналах IOP Publishing публікувались понад 120 лауреатів Нобелівської та Філдсівської премій.

Доступ надається у локальній мережі Університету.

 

  • ASTM Compass Complete– це велика колекція провідних галузевих стандартів (понад 12 тис.), книг (понад 1,5 тис.), журнальних публікацій (понад 47 тис.) Американського товариства випробувань і матеріалів. Ресурс стане у пригоді студентам і дослідникам будь-якого технічного університету чи науково-дослідного центру. Для України надано безоплатну версію ASTM Compass Complete, доступну лише для читання. 

Користування можливе через локальну мережу Університету. 

 

  • V&R eLibrary– німецька цифрова бібліотека, яка пропонує завантаження контенту видавництва V&R Verlage та багато інших послуг. Традиційними напрямками публікацій V&R є теологія, історія, філософія та філологія. Крім того, компанія спеціалізується на виданні шкільних підручників. Відповідно, до складу V&R eLibrary входять наукові електронні книги та журнализ гуманітарних та соціальних наук і шкільні підручники. 

Доступ до бібліотеки надається через локальну мережу Університету. 

 

  • ProQuest One – серія освітніх ресурсів від компанії Clarivate. Університет отримав доступ до трьох баз даних із серії: комплексної освітньої бази ProQuest One Academic, яка з-поміж іншого уможливлює перегляд журналів від провідних академічних видавців, як-от Cambridge University Press, Springer Nature, IGI Global; ProQuest One Education, матеріали якої підібрані так, щоб задовольняти освітні потреби різних типів користувачів, зокрема студентів, дослідників і викладачів; ProQuest One Psychology, що присвячена психології та психотерапії

Доступ триватиме з 3 червня до 3 липня 2024 р. і надаватиметься через локальну мережу Університету.

 

  • East View– провідна компанія у сфері інформаційних послуг, яка видає тематичні колекції із періодикою, книгами, базами даних і невеликими фотодокументами (мікроформами). Університет має доступ до трьох колекцій East View: Judaica Digital Collections, що присвячена становищу євреїв на території України 19–20 ст.;The Chernobyl Collection. Documents and Maps, вміст якої стосується Чорнобильської катастрофи; та Donetsk and Luhansk Newspaper Collection, що пропонує газети з Донецької та Луганської народних республік. Більшість документів представлені українською або російською мовами. 

Доступ триватиме з 12 червня до 12 липня 2024 р. і надаватиметься у локальній мережі Університету. 

 

  • Платформа SagePub– навчальна база видавництва Sage Publishing, що містить ресурси з соціології, психології, педагогіки, географії, бізнесу, соціальної роботи тощо.  

Щоб отримати доступ до обраного курсу, потрібно заповнити форму запосиланнямі ввести у поле Email свою пошту на домені lnu.edu.ua. Логін і пароль автоматично надійдуть на вказану пошту. 

 

  • Labster– платформа, яка пропонує понад 300 симуляцій віртуальних лабораторій із біохімії, генетики, біотехнологій, фізики та інших предметів з елементами гейміфікації.  

Безкоштовний доступ для закладів освіти триватиме до 25 жовтня 2024 р. Щоб отримати доступ до платформи, просимо викладачів Університету заповнити заявку за посиланням. 

 

  • eLibraryUSA– електронна бібліотека США, що надає доступ до багатьох навчальних і наукових платформ, преси і відео. Зокрема через бібліотеку можна переглядати бази наукових статей Academic Search Premier та JSTOR, а також дисертаційну базу ProQuest Dissertations & These Global. 

Для реєстрації потрібно заповнити форму за посиланням. Замість американського пункту доступу слід обрати поле “Інше” і вказати у ньому “Ukraine”. Одразу після реєстрації ви одержите електронну пошту і пароль для входу в бібліотеку. 

 

  • The America House Kyiv OverDrive Library– безкоштовна віртуальна бібліотека, відкрита для українців віком від 14років. Бібліотека пропонує широкий вибір видань англійською мовою: художньої літератури та нон-фікшн на теми культури, історії, науки та підприємництва.  

Щоб отримати доступ до ресурсу, необхідно заповнити реєстраційну форму. 

 

Електронні ресурси вільного доступу  

Періодичні наукові видання ЛНУ ім. Івана Франка  

Електронна версія рукописного каталогу періодичних видань до 1941 р. 

Тематичний каталог періодичних видань  

Передплачені періодичні видання педагогічної спрямованості, зокрема “Професійний розвиток педагогічних працівників” 

Консультації щодо роботи з наукометричними базами даних Web of Science і SCOPUS 

 

Для отримання допомоги та консультацій, щодо роботи з ЕЛЕКТРОННИМИ РЕСУРСАМИ звертайтесь на електронну скриньку ser.library@lnu.edu.ua