Факультет управління фінансами та бізнесу провів вебінар для абітурієнтів

9 квітня 2020 року відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч представників факультету управління фінансами та бізнесу з абітурієнтами. Захід відбувся вже традиційно на платформі MOODLE. Модерувала зустріч працівниця Відділу маркетингу та комунікації Марія Цінцадзе.

Факультет управління фінансами та бізнесу є одним із наймолодших факультетів Львівського університету, адже утворений у 2015 році. Сьогодні у складі факультету функціонують п’ять кафедр – економіки та публічного управління; обліку, аналізу і контролю; публічного адміністрування та управління бізнесом; фінансового менеджменту; цифрової економіки та бізнес-аналітики.

До учасників заходу звернувся відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський, який наголосив на тому, що вступ до Університету відбуватиметься виключно за результатами проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Юрій Ігорович роз’яснив школярам особливості цьогорічної вступної кампанії, яка ймовірно зміститься в термінах у зв’язку з оголошеним загальнонаціональним карантином. Юрій Еліяшевський зазначив, що онлайн-консультацію від представників приймальної комісії Університету можна отримати, надіславши свої запитання на електронну адресу pkunivlv@lnu.edu.ua.

Поспілкувався з майбутніми абітурієнтами і декан факультету, доцент кафедри економіки та публічного управління Андрій Стасишин. Декан розповів про освітні програми, за якими здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти, це зокрема «Інформаційні технології в бізнесі», «Облік, аналіз та фінансові розслідування», «Фінанси, митна та податкова справа», «Публічне адміністрування та управління бізнесом», «Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах». Декан наголосив, що усі перелічені освітні програми є дуже актуальними сьогодні, особливо в умовах дистанційного режиму.

Перед учасниками вебінару також виступила голова профспілкової організації студентів факультету управління фінансами та бізнесу Катерина Жовтяк. Студентка розповіла про молодіжні ініціативи, особливості навчання на факультеті та допомогу першокурсникам з метою швидкої адаптації. Катерина поділилася інформацією про вивчення іноземних мов на факультеті, дисципліни вільного вибору, організацію практик і працевлаштування випускників. Окрім того, Катерина Жовтяк додала, що студентське життя на факультеті є надзвичайно цікавим та активним, адже постійно відбуваються творчі вечори, екскурсії, різноманітні зустрічі та тренінги, які сприяють постійному саморозвитку студентів.

Підсумовуючи, декан факультету побажав усі школярам правильно використати час карантину, успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання і здійснити свою мрію, вступивши на один із факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Зазначимо, що це вже четвертий вебінар для абітурієнтів із циклу зустрічей «Вступ – 2020 online». Вже завтра, 10 квітня, школярі зможуть поспілкуватися з представниками хімічного факультету. Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням.